Rozkład jazdy

na linii Żyznów-Strzyżów-Rzeszów – ważny od 01.07.2019 r.

ROZKŁAD JAZDY DO POBRANIA: ŻYZNÓW-STRZYŻÓW-RZESZÓW

_____________________________

KURSY DO RZESZOWA :

Żyznów 04:40 05:00 05:40 06:50 07:45 08:25 10:50 12:30 14:25 15:25
Godowa 04:43 05:03 05:43 06:53 07:48 08:28 10:53 12:33 14:28 15:28
Godowa skrz. 04:45 05:05 05:45 06:55 07:50 08:30 10:55 12:35 14:30 15:30
Godowa środek 04:47 05:07 05:47 06:57 07:52 08:32 10:57 12:37 14:32 15:32
Godowa I 04:49 05:09 05:49 06:39 07:54 08:34 10:59 12:39 14:34 15:34
Strzyżów Roksana 04:52 05:12 05:52 07:02 07:57 08:37 11:02 12:42 14:37 15:37
Strzyżów Osiedle P 04:55 05:15 05:55 07:05 08:00 08:40 11:05 12:45 14:40 15:40
Strzyżów Osiedle O 05:00 05:20 05:25 06:00 07:10 07:00 08:05 08:45 09:15 10:20 11:10 11:35 12:50 13:30 14:00 14:45 15:45 17:00 18:10
Strzyżów Weissa 05:02 05:22 05:27 06:02 07:12 07:02 08:07 08:47 09:17 10:22 11:12 11:37 12:52 13:32 14:02 14:47 15:47 17:02 18:12
Żanowa 05:04 05:24 05:29 06:04 07:14 07:04 08:09 08:49 09:19 10:24 11:14 11:39 12:54 13:34 14:04 14:49 15:49 17:04 17:14
Glinik Charzewski 05:07 05:27 05:32 06:07 07:17 07:07 08:12 08:52 09:22 10:27 11:17 11:42 12:57 13:37 14:07 14:52 15:52 17:07 18:17
Zaborów 05:12 05:32 05:37 06:12 07:22 07:12 08:17 08:57 09:27 10:32 11:22 11:47 13:02 13:42 14:12 14:57 15:57 17:12 18:22
Zaborów szkoła 05:14 05:34 05:39 06:14 07:24 07:14 08:19 08:59 09:29 10:34 11:24 11:49 13:04 13:44 14:14 14:59 15:59 17:14 18:24
Zaborów ośrodek 05:16 05:36 05:41 06:16 07:26 07:16 08:21 09:01 09:31 10:36 11:26 11:51 13:06 13:46 14:16 15:01 16:01 17:16 18:26
Czudec Jasielska 05:19 05:39 05:44 06:19 07:29 07:19 08:24 09:04 09:34 10:39 11:29 11:54 13:09 13:49 14:19 15:04 16:04 17:19 18:29
Czudec Zajezdnia 05:22 05:42 05:47 06:22 07:32 07:22 08:27 09:07 09:37 10:42 11:32 11:57 13:12 13:52 14:22 15:07 16:07 17:22 18:32
Czudec Szkoła 05:24 05:44 05:49 06:24 07:34 07:24 08:29 09:09 09:39 10:44 11:34 11:59 13:14 13:54 14:24 15:09 16:09 17:24 18:34
Babica DPS 05:26 05:46 05:51 06:26 07:36 07:26 08:31 09:11 09:41 10:46 11:36 12:01 13:16 13:56 14:26 15:11 16:11 17:26 18:36
Babica Kolonia 05:28 05:48 05:53 06:28 07:38 07:28 08:33 09:13 09:43 10:48 11:38 12:03 13:18 13:58 14:28 15:13 16:13 17:28 18:38
Babica 05:31 05:51 05:56 06:31 07:41 07:31 08:36 09:16 09:46 10:51 11:41 12:06 13:21 14:01 14:31 15:16 16:16 17:31 18:41
Wisłoczanka 05:34 05:54 05:59 06:34 07:44 07:34 08:39 09:19 09:49 10:54 11:44 12:09 13:24 14:04 14:34 15:19 16:19 17:34 18:44
Boguchwała 05:41 06:01 06:06 06:41 07:51 07:41 08:46 09:26 09:56 11:01 11:51 12:16 13:31 14:11 14:41 15:26 16:26 17:41 18:51
Rzeszów Pod-gran. 05:48 06:08 06:13 06:48 07:58 07:48 08:53 09:33 10:03 11:08 11:58 12:23 13:38 14:18 14:48 15:33 16:33 17:48 18:58
Rzeszów Pod-polit. 05:51 06:11 06:16 06:51 08:01 07:51 08:56 09:36 10:06 11:11 12:01 12:26 13:41 14:21 14:51 15:36 16:36 17:51 19:01
Rzeszów Dąbrows. 05:55 06:15 06:20 06:55 08:05 07:55 09:00 09:40 10:10 11:15 12:05 12:30 13:45 14:25 14:55 15:40 16:39 17:55 19:05
Rzeszów DL 06:03 06:23 06:28 07:03 08:13 08:03 09:08 09:48 10:18 11:23 12:13 12;38 13:53 14:33 15:03 15:48 16:47 18:03 19:13
                                       
KURSY Z RZESZOWA:
Rzeszów DKL 05:55 06:15 07:00 07:50 08:50 09:15 10:20 10:55 11:50 12:35 13:35 14:50 15:05 15:25 15:50 16:20 17:15 18:10 19:10
Rz-ów Dąbrow. 06:02 06:22 07:07 07:57 08:57 09:22 10:27 11:02 11:57 12:42 13:42 14:57 15:12 15:32 15:57 16:27 17:22 18:17 19:17
Rzów Podkarp.Polit. 06:06 06:26 07:11 08:01 09:01 09:26 10:31 11:06 12:01 12:46 13:46 15:01 15:16 15:36 16:01 16:31 17:26 18:21 19:21
RZ-ów Pod.gr. 06:08 06:28 07:13 08:03 09:03 09:28 10:33 11:08 12:03 12:48 13:48 15:03 15:18 15:38 16:03 16:33 17:28 18:23 19:23
Boguchwała Grun. 06:15 06:35 07:20 08:10 09:10 09:35 10:40 11:15 12:10 12:55 13:55 15:10 15:25 15:45 16:10 16:40 17:35 18:30 19:30
Wisłoczanka 06:22 06:42 07:27 08:17 09:17 09:42 10:47 11:22 12:17 13:02 14:02 15:17 15:32 15:52 16:17 16:47 17:42 18:37 19:37
Babica 06:25 06:45 07:30 08:20 09:20 09:45 10:50 11:25 12:20 13:05 14:05 15:20 15:35 15:55 16:20 16:50 17:45 18:40 19:40
Babica Kolonia 06:28 06:48 07:33 08:23 09:23 09:48 10:53 11:28 12:23 13:08 14:08 15:23 15:38 15:58 16:23 16:53 17:48 18:43 19:43
Babica DPS 06:30 06:50 07:35 08:25 09:25 09:50 10:55 11:30 12:25 13:10 14:10 15:25 15:40 16:00 16:25 16:55 17:50 18:45 19:45
Czudec Szkoła 06:32 06:52 07:37 08:27 09:27 09:52 10:57 11:32 12:27 13:12 14:12 15:27 15:42 16:02 16:27 16:57 17:52 18:47 19:47
Czudec Zajezdnia 06:34 06:54 07:39 08:29 09:29 09:54 10:59 11:34 12:29 13:14 14:14 15:29 15:44 16:04 16:29 16:59 17:54 18:49 19:49
Czudec Jasielska 06:37 06:57 07:42 08:32 09:32 09:57 11:02 11:37 12:32 13:17 14:17 15:32 15:47 16:07 16:32 17:02 17:57 18:52 19:52
Zaborów Ośrodek 06:39 06:59 07:44 08:34 09:34 09:59 11:04 11:39 12:34 13:19 14:19 15:34 15:49 16:09 16:34 17:04 17:59 18:54 19:54
Zaborów Szkoła 06:41 07:01 07:46 08:36 09:36 10:01 11:06 11:41 12:36 13:21 14:21 15:36 15:51 16:11 16:36 17:06 18:01 18:56 19:56
Zaborów 06:43 07:03 07:48 08:38 09:38 10:03 11:08 11:43 12:38 13:23 14:23 15:38 15:53 16:13 16:38 17:08 18:03 18:58 19:58
Glinik Charzewski 06:48 07:08 07:53 08:43 09:43 10:08 11:13 11:48 12:43 13:28 14:28 15:43 15:58 16:18 16:43 17:13 18:08 19:03 20:03
Żarnowa 06:51 07:11 07:56 08:46 09:46 10:11 11:16 11:51 12:46 13:31 14:31 15:46 16:01 16:21 16:46 17:16 18:11 19:06 20:06
Strzyżów Weissa 06:54 07:14 07:59 08:49 09:49 10:14 11:19 11:54 12:49 13:34 14:34 15:49 16:04 16:24 16:49 17:19 18:14 19:09 20:09
Strzyżów Osiedle 06:56 07:16 08:01 08:51 09:51 10:16 11:21 11:56 12:51 13:36 14:36 15:51 16:06 16:26 16:51 17:21 18:16 19:11 20:11
Strzyżów Roksana 07:19 08:04 10:19 11:59 13:39 14:39 15:54 16:09 17:24 18:19 20:14
Godowa I 07:22 08:07 10:22 12:02 13:42 14:42 15:57 16:12 17:27 18:22 20:17
Godowa środek 07:24 08:09 10:24 12:04 13:44 14:44 15:59 16:14 17:29 18:24 20:19
Godowa skrzyż. 07:26 08:11 10:26 12:06 13:46 14:46 16:01 16:16 17:31 18:26 20:21
Godowa 07:28 08:13 10:28 12:08 13:48 14:48 16:03 16:18 17:33 18:28 20:23
Żyznów 07:31 08:16 10:31 12:11 13:51 14:51 16:06 16:21 17:36 18:31 20:26